piątek, 11 września 2009

Wspomnienia dwóch lat

Tak. Pamiętam jak dołączałam do Zespołu Ichtisa. Pierwsze spotkanie z Naczelną i pierwszy napisany artykuł „Przemijanie”…

Dziś po dwóch latach wspaniałe wspomnienia, niezliczone artykuły, niektóre nawet jeszcze nie pojawiły się na Portalu, wciąż czekając „na lepszą okazję”. Wiele wydarzeń, wiele wywiadów – wiele się działo. Pamiętam Spotkania Redakcyjne, choć czasem trzeba było na siebie powarczeć, ale zawsze wspólnymi siłami opieraliśmy rozwiązania na kompromisach. Wspólne działanie, pomysły i efekt oglądacie od dwóch lat. Za naczelną mogę przyznać, że bez tego byłoby nudnawo i monotonnie.

Dziękuję tym, którzy czytają artykuły z działu Świadectw, już niebawem kolejne artykuły i nowy cykl opowiadań o… - nie nie będę zdradzać.

Urodzinowo: za współpracę dziękuję, a Czytelników zachęcam do komentowania :)

Komentarze (1):

17 listopada 2022 08:58 , Anonymous Anonimowy pisze...

Any third celebration providing or promoting doesn't constitute an endorsement. Disabled World is an impartial disability community established in 토토사이트 2004 to supply disability news and knowledge to folks with disabilities, seniors, their household and/or carers. See our homepage for informative news, reviews, sports, tales and how-tos.

 

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna